Jdi na obsah Jdi na menu
 


Vesmírní lidé aneb

Fámy vs.pravda

 

Vesmírní lidé jsou  fenomén,který zažil před asi dvěma lety největší boom,protože miliony důvěřivých duší uvěřilo,že někde ve vesmíru se nachází planeta,na které je život jako v ráji,a ze které se vydala na svou osvícenou a těmi nejlepšími úmysly  prosycenou misi obrovská flotila vesmírných lodí pod vedením muže jménem Aštar Šeran a která má jediný cíl,a to spasit ty lidi,kteří se budou řídit jejich manifestem.je to něco jako desatero božích přikázání,akorát mírně šílené a podle mě zcela scestné.u nás se tomuto fenoménu jako hlavní představitel a prostředník mezi Aštarem a zbytkem republiky je jistý Ivo Benda,velmi podezřelá osoba.jejich heslo je láska = bůh = člověk.samozřejmě když je řeč o Bohu,tito fanatici neopomněli uvést i Ježíše Krista.

Podle mě je tento kult ,,lásky´´,jak by se tento fenomén dal s nadsázkou nazvat,mírně nebezpečný pro celou společnost.Podle jejich webu(webmaster je Benda) posílal Aštar Šeran dopisy zástupcům našich vlád s nabídkou k setkání.komu myslíte,že tyto,,dopisy´´přišly?

Panu Bendovi,což je samo o sobě vzaté po hlavě.Jak je to možné,že někde v dálném vesmíru žije jediná civilizace,super vyvinutá a zrovna tato civilizace zvládá i češtinu?tento kult má také spoustu stoupenců v USA,ale tomu se až tak nedivím,protože Amerika se podobnými hloupostmi jen hemží.

My normální lidé se můžeme pouze obávat dne,kdy nějaký ,,dopis´´ bude nabádat k povstání stoupenců Aštara a k ovládnutí důležitých míst.jelikož toto ,,hnutí´´má tolik přívrženců po celém světě,byla by to celosvětová občanská válka.

Říkáte si,že něco takového se nemůže stát,protože Aštar vybízí k lásce,ale co když jednoho dne prohlásí,že ti,co v něj nevěří,nejsou schopni přijmout tolik lásky,a proto musí zemřít?

Lidem,kteří v toto věří,nestačí,že věří oni,ale chtějí,aby i jejich následnická generace přechovávala Aštarův odkaz.Na výše zmíněném webu jsou stovky obrázků od dětí,které jsou smutným důsledkem masové davové psychózy.tato psychóza je založena na několika silných osobnostech,které dokáží pomocí síly slova a příjemným hlasem doslova zfanatizovat obrovské množství lidí,kteří slepě následují vidinu lepších zítřků,které se nedočkají.

Na internetu jsou i videozáběry vesmírných lodí,létajících po světě.co si o tom myslím?Podvrhy.Další,,důkazy´´existence všemocných,,Vesmírných lidí´´.Autoři této fámy se odkazují na asi 2 věky Atlantidy,mýtického města,které zmizelo v moři.nejvíce mě však pobouřily odkazy na Ježíše Krista.Ač nejsem křesťan,tyto odkazy se mi zdají jako přímá urážka nejen Bible,ale i křesťanství samotného.jen doufám,že na světě jsou i tací,jejichž vírou v Boha nějaký ,,Aštar´´ neotřese.

Nabízí se zde i otázka,proč by se někdo z druhého konce vesmíru vypravil k zemi s flotilou lodí,aby vysvobodil bandu magorů,kteří se už vidí,jak poskakují na Aštarově planetě ,,lásky´´?

Opět na webu jsem viděl,jak je možné šířit ideu něčeho neskutečného.Třeba prostřednictvím transparentů s odkazem na web a hesly na téma láska=bůh=člověk.

Pamatujete si na svítící srdce na Pražském hradě?To nebylo nic než hloupá propagace Vesmírných lidí,způsob,jak získat další a další chudáky kteří nemají vlastní názor a kteří nejsou schopni mysle racionálně.To je do nebe volající.

Další negativní faktor téhle věci je fanatizace dětí od útlého věku,které tento ,,virus´´ přenášejí na další a další generace.proto vás vyzývám: Pokud vám dítě přijde domů se slovy,že mu kamarád řekl,že se k Zemi blíží flotila mimozemských lodí,tak mu radši nařežte a bylo by dobré promluvit s rodiči toho kamaráda.Takhle se zachovejte pouze v případě,že plně sdílíte můj názor na tuto sektu.říkám sektu proto,že neznám jiné slovo pro tolik lidí,věřících v totálně scestnou ideu.Je to snad náboženství? Pokud ano,tak je to nějaký druh lidské zvrácenosti.Podle mě jsou ti takzvaní ,,Vesmírní lidé´´ pouze smyšlenkou,pomocí které jsou lidé,kteří za celým tímhle nesmyslem stojí,schopni vytěžit z důvěřivých bláznů peníze v domnění,že jde o náklady potřebné pro uskutečnění tohoto exodu.

Pokud jsem se nezmínil,ona flotila lodí je neviditelná(nečekaný závěr,že?),takže se tu naskýtá otázka,proč by obrovská flotila lodí,která přilétla z dalekého kosmu,aby nás ,,spasila´´ je neviditelná?Už tento závěr je sám o sobě zarážející,avšak nepřekvapující,protože lidé,kteří tohle celé vymysleli přece nemohou slíbit něco viditelného.Lidem se totiž lépe vsugeruje myšlenka něčeho nadpozemského,neviditelného.

Navíc tento kult zajisté nemá takovou tradici,dlouhou historii,jako třeba křesťanství nebo buddhismus.Tato náboženství jsou s námi celá staletí,ale ať se podíváte,kam chcete,Aštar se objevil až s příchodem moderních technologií.Připusťme si tedy,že Aštar opravdu existuje.ptám se tedy,proč se neobjevil třeba v 18.století a nespasil lidi tehdy?

Možná proto,že tehdy se lidé zabývali daleko víc běžným životem než nějakou ufologií.

V dnešní době technika pokročila natolik,že stačí,aby si jeden pošuk přečetl knihu typu science fiction,trocha ufologie na amatérské úrovni,a pink! Aštar kráčí po své lodi vprostřed vesmírné flotily.já jako racionálně myslící člověk na tohle pohlížím dost skepticky,protože pro mě je to nepředstavitelné takhle doslova zmagořit miliony lidí na celém světě.

Tohle snad nedokázali ani Beatles a to byl těžkej kalibr.

Tihleti blázni o sobě říkají,že chtějí pomáhat.Mají vidinu naší skvělé budoucnosti,ale to měl Hitler taky.Mám další otázku do větru.proč by se nám lidé z neznámé planety rozhodli pomoci až teď,teď kdy je už pozdě? Třeba Aštar našetřil prachy až teď,kdy mu bude 8000 let.

No,ale jestli našetři prachy na flotilu za 8000 let,tak za kolik eónů našetří na palivo,hm?

Toho se asi nedožijeme.Doufám,že si tohle přečtou i lidé takzvaně z branže.Tím myslím toho fanatika Bendu.Mohl bych mu to poslat mailem.ten by čuměl,Benda jeden pošahanej.

Celá myšlenka je založena na tom, že my VŠICHNI jsme ovládáni negativními entitami pomocí(POZOR lidi, držte se!!) antén umístěných v Měsíci. Naskýtají se 2 varianty: a) je to úplná, ale úplná blbost; nebo b) nám Armstrong a Aldrin něco neřekli.

 

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář